Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nden fotoğraf sergisi

YENİCELİLER EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ TARAFINDAN DERNEĞİN 1. YILINI DOLDURMASI DOLAYISI İLE FOTOĞRAF SERGİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nden fotoğraf sergisi
26.04.2019 13:00

Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından derneğin 1. yılını doldurması dolayısı ile fotoğraf sergi açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa İŞKUR İl Müdürü Coşkun Güven, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen, Tarım ve Orman İl Müdürü Çetin Ayvalık, SGK İl Müdürü İsmail Yıldırım, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Nurettin Tümen ve dernek üyeleri katıldı.

Açılışın ardından sergiyi gezen katılımcılar fotoğraflar hakkında bilgi aldı. Üç gün boyunca sürecek olan sergide Yenice’nin doğasını, yaşamını anlatan 43 fotoğraf sergilenirken, fotoğraf sahiplerine plaket takdimi yapıldı.

Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Murat Çorbacı, “Derneğimizin 1. Yılını doldurmamız münasebeti ile 1.yılımızı Yenicemize ait doğa fotoğrafları ile tamamlamak istedik. Fotoğraf sergimiz 2 gün Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar Tasarım Fakültesinde ve 3 gün boyunca da Kares AVM’de planladık. İkinci bölüm olan AVM’deki açılışımızı bugün burada yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz. Fotoğraf sergimizde 43 tane fotoğrafımız bulunmaktadır. Yenicedeki orman, bitki örtüsüne ait fotoğraflar, doğal güzellikler, şelalerimiz bu fotoğraflarda yer almakta. Bugün burada bizi yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.