SAFRANBOLU MEB TAKIMI ŞAMPİYONLUK KUPASINI  KAYMAKAM YAZICI’NIN ELİNDEN ALDI

SAFRANBOLU MEB TAKIMI ŞAMPİYONLUK KUPASINI  KAYMAKAM YAZICI’NIN ELİNDEN ALDI
24.06.2023 00:09

SAFRANBOLU MEB TAKIMI ŞAMPİYONLUK KUPASINI  KAYMAKAM YAZICI’NIN ELİNDEN ALDI..

  1. ALTIN SAFRAN KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI FİNAL MAÇIYLA TAMAMLANDI.
  2. Altın Safran Kurumlar Arası Futbol Turnavası İlçe Stadyumu’nda yapılan Safranbolu Komando ve Safranbolu MEB Takımlarının oynadığı final maçı ile tamamlandı.

Şampiyonluk maçına Kaymakam Şaban Arda Yazıcı, Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkezi Komutanı J. Alb. Dr. Yusuf Küçükbaşol, İlçe Emniyet Müdürü Sinan Çankal, İl Gençlikspor Müdürü Coşkun Güven, Spor Hizmetleri Müdürü İsmail Özcan, İlçe Gençlikspor Müdürü Özgür Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Yasin Aydın, protokol ve çok sayıda misafir katıldı.

Turnuvayı Şampiyon tamamlayan Safranbolu MEB Takımı Şampiyonluk kupasını Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı’nın elinden aldı.

Kupa töreni öncesi konuşan Kaymakam Yazıcı; “Finale yakışır bir müsabaka oldu. Bu turnuvada emeği geçen ve şampiyonluk hedefine ulaşarak Bölgesel Amatör Lige Yükselen Safranbolu Spor’umuzun kıymetli yöneticilerine teşekkür ediyor, gelecek sezon bölgesel amatör ligde başarılar diliyorum.

Ayrıyetten turnuvaya katılarak mücadeleleriyle renk katan tüm takımlarımızı tebrik ediyorum. Katılımlarınızdan dolayı ayrıca teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.