VEKİL KESKİNKILIÇ: “BAŞKAN KÖSE’NİN TEMELİNİ ATIP ÇATISINI KAPATTIĞI BİR TANE HİZMET YOK.”

VEKİL KESKİNKILIÇ: “BAŞKAN KÖSE’NİN TEMELİNİ ATIP ÇATISINI KAPATTIĞI BİR TANE HİZMET YOK.”
06.03.2024 21:49

VEKİL KESKİNKILIÇ:
“BAŞKAN KÖSE’NİN TEMELİNİ ATIP ÇATISINI KAPATTIĞI BİR TANE HİZMET YOK.”
Karabük siyasetinin gülen yüzü Ali Keskinkılıç, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Yerel seçim sürecini değerlendiren Milletvekili Keskinkılıç, diğer adayların söz verip yapmadıklarını birer birer sıraladı. “Başkan Köse’nin temelini atıp çatısını kapattığı bir tane hizmet yok.”

Meclisin tatile girmesiyle birlikte Ak Parti adaylarına destek vermek için soluğu memleketinde alan Milletvekili Keskinkılıç Özkan Çetinkaya’nın her anlamda arkasında olduklarını söyledi. Bütün ilçelerde çalışmalar yürüttüğünü söyleyen Keskinkılıç, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye de yüklendi. Başkan Köse’nin sosyal değil sosyal medya belediyeciliği yaptığını söyleyen Keskinkılıç, Safranbolu’nun 5 sende içine kapandığını iddia etti.

Mevcut Başkan Köse’nin hiçbir vaadini yerine getirmediğini, otopark ve trafik sorunlarını çözemediğini, hiçbir proje üretmediğini söyleyen Vekil, dünya mirası olan Safranbolu’yu şehir dışında yeterince tanıtamadığını belirtti. Başkanın konser dışında bir proje üretmediğini ifade eden Ali Keskinkılıç, Safranbolu’nun sadece olumsuz haberlerle ülke gündeminde adından söz ettirdiğini söyledi.

Şimdiye kadar görev yapan tüm belediye başkanlarının şehirde bir eseri olduğunu söyleyen Keskinkılıç Elif Köse’nin temelini kendisinin atttığı çatısını kendisinin kapattığı bir tane eseri olmadığını iddia etti.

Eskipazar’ın medârı iftiharı, beyefendi kişiliği ve saygılı üslubu ile Karabük siyasetinin gülen yüzü olarak bilinen Milletvekili Ali Keskinkılıç, Safranbolu’da tabela ve sosyal medya belediyeciliğinin son bulacağını Ali Büyüközdemir’le yeniden Gerçek Belediyeciliğe kavuşacağını söyledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.