Vali Gürel’den Güvenlik Güçlerine Yeni Yıl Ziyareti

Vali Gürel’den Güvenlik Güçlerine Yeni Yıl Ziyareti
01.01.2021 01:08

Vali Fuat Gürel, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için Perşembe akşamı 21.00’den Pazartesi sabah 05.00’a kadar sürecek yılbaşı kısıtlamaları kapsamında ilimizin değişik bölgelerinde bulunan Emniyet ve Jandarma Kapama Noktalarını ziyaret ederek görevli personellerin yeni yıllarını kutladı.

İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ ve İl Jandarma Komutan Vekili Albay Engin Köktürk ile birlikte Makasbaşı Polis Kapama Noktası, Yeşil Köy (Melise) Jandarma Uygulama Noktasını, Köprübaşı Polis Kapama Noktası, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Uygulama Noktası, Kardemir Kavşağı Polis Kapama Noktası, Balıklar Kayası Polis Kapama Noktası, 100. Yıl Polis Kapama Noktası, Safran Park AVM Polis ve Jandarma Uygulama Noktası, Safranbolu Asmazlar Polis Kapama Noktası, Kıranköy Polis Kapama Noktası, Bağlar Polis Kapama Noktası, Emek Polis Kapama Noktası ile Bulak Kavşağı Polis Kapama Noktalarını ziyaret eden Vali Gürel, görevli Emniyet ve Jandarma Personelinin yeni yıllarını kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

Vatanımızın ve milletimizin birliğini, huzur ve güvenliğini korumak adına mesai, tatil, bayram, yılbaşı demeden görev başında bulunan tüm güvenlik güçlerimizin yeni yıllarını tebrik eden Vali Fuat Gürel, “Pazartesi 5 e kadar olan süreç içerisinde bütün güvenlik güçlerimiz görevlerinin başında vatandaşımızın huzur ve güveni için nöbetlerine devam ediyorlar. Tüm tedbirlerimizi planladık emniyet güçlerimizde bunların takibini yapmakta. Şuana kadar hiçbir sıkıntımız yok. İnşallah bu yeni yıl süreci içerisinde de vatandaşlarımızın duyarlılığı ile bu süreci tamamlamış olacağız. Ben bütün hemşerilerimin yeni yılını kutluyorum. Yeni yıl sağlıklı huzurlu ve mutlu bir yıl diliyorum. İnşallah bu Covid-19 illetinden de kısa sürede kurtuluruz ve arkadaşlarımızda normal mesailerine geçmiş olur.”diye konuştu.

Vali Fuat Gürel’in Safranbolu ilçemizde Polis Kapama Noktalarına gerçekleştirdiği ziyaretlerde Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz eşlik etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.