Vali Gürel ve vekiller Bakan Koca ile projeleri konuştu

KARABÜK VALİSİ FUAT GÜREL VE AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLLERİ SAĞLIK BAKANI DR. FAHRETTİN KOCA’YI ZİYARET EDEREK KENTTE SAĞLIK ALANINDA PLANLANAN PROJELER HAKKINDA BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPILDI.

Vali Gürel ve vekiller Bakan Koca ile projeleri konuştu
18.07.2019 14:00

Karabük Valisi Fuat Gürel ve AK Parti Karabük Milletvekilleri Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek kentte sağlık alanında planlanan projeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ile Niyazi Güneş ve İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı ile birlikte Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaret etti. Ziyarette sağlık alanında kentte sürdürülen ve planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulunularak, Bakan Koca’ya Karabük’teki hastanelerin durumu, bakanlığın takip ettiği yatırımlar ve hekim sayısı ve ihtiyaç duyulan branş hekimleri hakkında bilgiler verildi. Sağlık alanında kente verdiği desteklerden dolayı Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya teşekkür edildi. Karşılıklı istişarelerde bulunulan ziyarette Sağlık Bakanı Yardımcısı Halil Erdemir’de hazır bulundu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.