Vali Gürel, Başköy Köyünde vatandaşların sorunlarını dinledi

ALİ FUAT GÜREL, VATANDAŞLARIN KÖYLERİNDE VE MAHALLEDE YAŞADIKLARI SORUNLARI, ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİ DİLE GETİREBİLMELERİ AMACIYLA VALİLİK TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ VE BELİRLİ PERİYOTLAR HALİNDE BİZZAT KÖY VE MAHALLELERE GİDEREK YAPTIĞI “HALK GÜNÜ” TOPLANTISINI BU HAFTA MERKEZ İLÇEYE BAĞLI BAŞKÖY’DE GERÇEKLEŞTİRDİ. BAŞKÖY”DE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELEN VALİ GÜREL’E İL JANDARMA KOMUTANI ALBAY ALİ SEFA YILMAZ, İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ MEHMET UZUN VE KURUM MÜDÜRLERİ EŞLİK ETTİ.

Vali Gürel, Başköy Köyünde vatandaşların sorunlarını dinledi
11.05.2019 11:20

Karabük Valisi Fuat Gürel her hafta Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısını Başköy Köyünde gerçekleştirdi.

Vali Fuat Gürel, vatandaşların köylerinde ve mahallede yaşadıkları sorunları, şikayet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirdiği ve belirli periyotlar halinde bizzat köy ve mahallelere giderek yaptığı “Halk Günü” toplantısını bu hafta Merkez ilçeye bağlı Başköy’de gerçekleştirdi. Başköy”de vatandaşlarla bir araya gelen Vali Gürel’e İl Jandarma Komutanı Albay Ali Sefa Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve kurum müdürleri eşlik etti.

Köy Muhtarı Sami Gedik’ten köyün sorunları ve talepleri hakkında bilgiler alan Vali Gürel, daha sonra beraberindeki kurum müdürlerine söz vererek kurumlarımızın köyde yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Vatandaşlara tek tek söz hakkı veren Vali Gürel, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen konuları not aldı ve toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine de talimat vererek, vatandaşların ilettiği sorun, şikayet ve taleplerin çözümü için yasal mevzuatlar çerçevesinde ne gerekiyorsa yapılması talimatını verdi.

Misafirperverliklerinden dolayı Başköy Muhtarı Sami Gedik ve köy sakinlerine teşekkür eden Vali Gürel daha sonra ziyaretini tamamlayarak köyden ayrıldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.