UZUN, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK

UZUN, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
14.03.2023 00:20

UZUN, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK

20  yıla yakın  Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreterlik görevini sürdüren Mehmet Uzun, geçtiğimiz günlerde emekli olmuştu.
Uzun’un emekliliğinin ardından Ak Parti Karabük Milletvekili Adaylığı için başvuru yapıp yapmayacağı bir süredir merak konusu olurken, Mehmet Uzun, yaptığı özel açıklamayla adaylık konusunda son noktayı koydu.
16 Mart Perşembe Günü Saat 15:00’de Ak Parti Karabük İl Başkanlığına Karabük Milletvekili Adaylığı için müracatını yapacağını açıklayan Uzun, şu özel açıklamalar da bulundu.

“ 20 senelik birikimim var. Karabük’ün sorunlarını iyi biliyorum. Diğer kurum müdürlerimizle uyum içindeyim. Neler  daha fazla yapılırsa nasıl daha çok hizmet edeceklerini biliyorum.
  Bu konuda 3-4 ay da bir kurum müdürleri ve teknik personeller ile  Karabük’ü daha ileriye nasıl götürebiliriz şeklinde toplantılar düzenleyerek, bugüne kadar yapılan hizmet seviyesini daha ileriye taşımayı hedefliyorum.”
Ankara’da Karabüklü  bürokrat sayısının daha da arttırılması için ayrıca bir çaba sarfedeceğini söyleyen Mehmet Uzun, “Karabük’te  Ak Parti çok güzel işler yaptı tabi ki ama daha yapılacak çok  işlerimiz var. Bu işlerin Ankara’da çok sıkı takip edilmesi gerekiyor. Sayın büyüğümüz Mehmet Ali Şahin’in önderliğinde bundan önce çok güzel işlere imza atıldı. Büyüğümüzün Milletvekilliği döneminde bir çok proje onun  uhdesinde bir çok genel müdürlüğe sunulup ciddi oranda ödenekler Karabük’e kazandırıldı. Şimdi daha büyük projelerle Karabük’ü daha  iyi yerlere taşımayı amaçlıyorum. Karabük’e ek gelir getirebilmek üzere hazırladığım projeler var. Bunları ilerleyen günler de kamuoyu ile paylaşacağım.  Ankara’daki Karabüklü bürokratlarımızın sayısının arttırılmasını çok önemli buluyorum.  Ankara’daki bürokratlarımız zaten Karabük’ün önünü açma noktasında bize yön çizebilecekler. Nereye gidersek gidelim Karabüklü bürokrat sayımızın Ankara’da daha da arttırılmasının Karabük’e kazandırımı uzun yıllar hep devam edecek. Bu konuda özel gayret göstereceğim.”
Gücünü milletten alan Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği sözü tuttuğuna 22 yıldır hep beraber şahitlik ediyoruz.
Ben de  bu kutlu yolculukta Ak Davamızda Cumhur İttifakı olarak Milletin Adamı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı 13. Cumhurbaşkanımız; AK Partimizi de bu güne kadar alınan en güzel sonuçla  tekrar İktidar partisi  yapmak için gece gündüz çalışacağım.
Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız ile birlikte Haktan, hakikatten yana çıkmış olduğumuz bu kutlu yolculukta Karabük’teki bayrağı daha yukarılara taşımak için  Ak  Parti’den Milletvekili Adaylık başvurunda bulunacağım. Desteklerinizi ve hayır dualarınızı bekliyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.