ÜRKMEZER: ZİYARET EDİLMEDİK KÖY BIRAKMAYACAĞIZ

27.06.2019 02:06

Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer’in köylerimizdeki sorunları ve vatandaşlarımızın taleplerini dinlemek üzere gerçekleştirdiği köy ziyaretleri devam ediyor.

Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer’e ziyaretler sırasında İl Genel Meclisi üyeleri Ahmet Sözen ve Mustafa Ünal, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Burak Ören, Devlet Su İşleri (DSİ) 234. Şube Müdürü Yasin Devrim, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ayhan Yılmaz ve Safranbolu Kaymakamlığına bağlı kurum amirleri eşlik etti.

Sırası ile; Yörük, Konarı ve Sırçalı Köylerini ziyaret eden Ürkmezer bu köylerde, köy defterlerini imzaladıktan sonra, muhtarlardan köyleri ile ilgili sorunları dinledi, köy sakinlerinin de taleplerini not aldırırken konularla ilgili bağlantılı müdürlüklere talimat verdi.

Ziyaret edilen köylerdeki yoğun ilgiye teşekkür eden Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer; Köylerle ilgili sorunları dinleyerek, sorunların çözüme kavuşturulması için çalışmaların erkenden başlatıldığını ve bundan sonra da köy ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi.
Asıl amacın Safranbolu ve Safranbolu’ya bağlı köylere hizmetin en iyi ve en kaliteli götürmek olduğunu vurgulayan Kaymakam Ürkmezer, “Vatandaşlarımız devletimizin, bizler kanalı ile sunduğu bütün hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmalıdır. Köy ziyaretlerimiz esnasında sizlerle bir araya gelme nedenimiz; sizlerin sorunlarını dinlemek, yine bu sorunlara yerinde sizlerle birlikte konuşarak çözümler bulmaktır. Bu vesile ile ziyaret ettiğimiz bütün muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza katılımları ve misafirperverlikleri için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer, Yörük, Konarı, Sırçalı Köylerinde muhtarlıklar, köy konakları ve camilerde incelemelerde bulunurken köylerde yaşayan yaşlı ve büyüklerimiz ile özel olarak ilgilendi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.