U-19 maçında tekme ve yumruklar havada uçtu

KARABÜK’TE OYNANAN KARABÜK-DENİZLİ U 19 MAÇININ UZATMA DAKİKALARINDA ÇIKAN KAVGADA TEKME VE YUMRUKLAR HAVADA UÇUŞTU. MAÇIN BİTİMİNE 1 DAKİKA KALA ÇIKAN KAVGA SONRASI HAKEM 15 OYUNCUYU KIRMIZI KART GÖSTERİNCE MAÇ TAMAMLANAMADAN BİTTİ.

U-19 maçında tekme ve yumruklar havada uçtu
11.05.2019 18:45

Karabük’te oynanan Karabük-Denizli U 19 maçının uzatma dakikalarında çıkan kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu. Maçın bitimine 1 dakika kala çıkan kavga sonrası hakem 15 oyuncuyu kırmızı kart gösterince maç tamamlanamadan bitti.

5000 evler sahasında oynanan U19 Elit Ligi B kategorisinde mücadele eden ve normal süresi 1-1 biten Kardemir Karabükspor ile Denizlispor maçının uzatma dakikalarında yeşil saha biranda karıştı. O anların cep telefonuna yansıdığı olayda tekme ve yumruklar havada uçuştu. Polis ekipleri ve teknik heyetlerin iki tarafın oyuncularını ayırdığı müsabakada maçın hakemi Sefer Yılmaz, Denizlispor’dan 8, Karabükspor’dan da 7 oyuncuya kırmızı kart gösterirken, Karabükspor’un hocası Erkan Çakır’ı da tribüne gönderdi. 15 oyuncunun kırmızı kartla oyun dışında kalması nedeniyle maç kalan 1 dakikalık bölüm tamamlanamadan bitti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.