SSAUMDER’den öğrencilere kırtasiye ve spor malzeme yardımı

SPORDA ŞİDDET, ALKOL VE UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE DERNEĞİ(SSAUMDER) TARAFINDAN ŞANLIURFA’NIN CEYLANPINAR İLÇESİNDE BULUNAN BÜYÜKYILDIZ İLKOKULU VE ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNE KIRTASİYE MALZEMESİ VE SPOR MALZEMESİ DAĞITILDI.

SSAUMDER’den öğrencilere kırtasiye ve spor malzeme yardımı
26.03.2019 13:00

Sporda Şiddet, Alkol ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği(SSAUMDER) tarafından Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde bulunan Büyükyıldız İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerine kırtasiye malzemesi ve spor malzemesi dağıtıldı.

İnsan onurunu ve saygınlığını temel alan, toplumu ve gençliği ayrım gözetmeden zararlı alışkanlıklardan korumak için Karabük Merkezli kurulan Sporda Şiddet, Alkol ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği(SSAUMDER) Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan öğrencilere yardımlarını sürdürüyor. Dernek tarafından Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde bulunan Büyükyıldız İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerine eğitici ve öğretici kitapların bulunduğu kırtasiye malzemeleri ve spor malzemesi dağıtıldı. Dernek üyeleri tüm okullarda öğrenci sayıları ve ihtiyaçları dikkate alınarak yapılan planlama doğrultusunda belirlenen sayıda kırtasiye malzemesi dağıtımına devam edeceklerini belirttiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.