Romanyalı öğrenciler KBÜ’de

ERASMUS ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ KAPSAMINDA ROMANYA’DAN KARABÜK’E GELEN ÖĞRENCİLER, 2019 YILI BAHAR DÖNEMİ SÜRESİNCE EĞİTİM VE ÖĞRETİM HAYATINA KARABÜK ÜNİVERSİTESİNDE DEVAM EDECEK.

Romanyalı öğrenciler KBÜ’de
20.03.2019 13:25

Erasmus Öğrenim Hareketliliği kapsamında Romanya’dan Karabük’e gelen öğrenciler, 2019 yılı Bahar dönemi süresince eğitim ve öğretim hayatına Karabük Üniversitesinde devam edecek.

Karabük Üniversitesine gelen 6 Romanyalı öğrenciler 2019 yılı Bahar döneminde Safranbolu Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nde öğrenimlerini sürdürecek.

Misafir öğrencilerin Karabük Üniversitesini tercih etme sebepleri arasında Karabük Üniversitesinin uluslararası öğrencilere sağladığı imkanları ve eğitimdeki kalitesini gösterdi.

Romanyalı öğrencilerden Palers George, “Karabük Üniversitesine ikinci kez geliyorum, ilk geldiğimde burası çok hoşuma gitmişti. Üç sene önce lisans düzeyinde gelmiştim. Şimdi ise yüksek lisans öğrencisi olarak geldim. Buradaki insanlar çok iyi ve eğitimi kaliteli” ifadelerini kullandı.

Adina Ştefania Bodorin ise “Karabük Üniversitesini, hocalarımız ve arkadaşlarımız tavsiye etti. Karabük Üniversitesini çok beğendim. Üniversitenin eğitim imkanlarının çok iyi olduğunu öğrendim. Bu yüzden Karabük Üniversitesini tercih ettim” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.