Ramazan eğlenceleri Fatih Mahallesi ile devam etti

KARABÜK BELEDİYESİ TARAFINDAN HER GÜN FARKLI BİR MAHALLEDE DÜZENLENEN VE RAMAZAN AYINA RENK KATAN RAMAZAN EĞLENCELERİ DEVAM EDİYOR.

Ramazan eğlenceleri Fatih Mahallesi ile devam etti
20.05.2019 11:30

Karabük Belediyesi tarafından her gün farklı bir mahallede düzenlenen ve ramazan ayına renk katan ramazan eğlenceleri devam ediyor.

Fatih Mahallesi’nde düzenlenen Ramazan etkinliğine Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Karabük Belediyesi Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal, Karabük Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cavit Kesginci, Fatih Mahallesi Muhtarı Mehmet Yücel ile çok sayıda vatandaş ve çocuklar katıldı.

Karabük Belediyesi, ramazan ayının gelmesiyle birlikte farklı organizasyonlarla vatandaşı bir araya getiriyor. Fatih Mahallesinde düzenlenen programda Karabük Belediyesi Kent Orkestrası’nın sunduğu müzik ziyafeti büyük beğeni alırken, yarışmalarda ise miniklerin yanı sıra gençler de birbirleri ile kıyasıya yarıştı. Etkinliklere katılanlara Karabük Belediyesi tarafından eski Ramazanların vazgeçilmesi olan pamuk şeker, patlamış mısır gibi çeşitli ikramlar sunuldu. Geç saatlere kadar devam eden program çocuklar için düzenlenen çeşitli eğlenceler, oyunlar ve yarışmalar ile son buldu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.