Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın Bayram tebriği

Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın  Bayram tebriği
03.06.2019 14:37

Karabük Üniversitesi Kurucu Rektörü ve AK Parti 26. Dönem Karabük Milletvekili  Prof. Dr. Burhanettin UYSAL, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Prof. Dr. Burhanettin Uysal mesajında;

“Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayının sonuna gelerek bayrama ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerinin yaşandığı, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirine yakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günlerdir.

Milletimiz her Ramazanda olduğu gibi yine bu Ramazanda da birlik ve beraberliğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örnekleriyle göstermiştir. Ramazan ayı boyunca sergilenen bu güzel hasletler bayramla birlikte çok daha büyük bir anlam kazanmaktadır.

Bu vesile ile mübarek Ramazan Bayramı’nızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlık âlemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’ tan niyaz eder, sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım.” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.