ONUR SAHASI DÖNÜŞÜM PROJESİ HAZIR

ONUR SAHASI DÖNÜŞÜM PROJESİ HAZIR
11.10.2021 16:27

AK Parti Karabük Milletvekilleri Dışişleri Komisyonu Üyesi Niyazi Güneş ve KİT Komisyonu Üyesi Cumhur Ünal, uzun yıllardır Amatör Futbol branşlarına hizmet eden, akademi liglerine ev sahipliği yapan ve Kardemir Karabükspor’ un antrenman sahası olarak kullandığı ONUR SAHASI’nın dönüşüm projesinin hazır olduğunu belirttiler.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal ONUR SAHASI dönüşüm projesiyle ilgili yaptıkları açıklamada şu ifadelere yer verdiler;

“Karabük’ ümüzde uzun yıllardır Amatör Futbol branşlarına hizmet eden, akademi liglerine ev sahipliği yapan ve Kardemir Karabükspor’ un antrenman sahası olarak kullandığı ONUR Sahası’nın çim yüzeyi kullanımdan kaynaklı ekonomik ömrünü tamamlamış ve bu sebepten bakım onarımına ihtiyaç duyulmuştu.

Gençlik ve Spor Bakanlığımız nezdinde yakından takip ettiğimiz ve Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’ nu ziyaretimizde, ilimizin Gençlik ve Spor yatırımları içerisinde dile getirdiğimiz Onur Sahası dönüşüm projesi için ihtiyacımız olan ödenek onaylanmış olup, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze aktarımı yapılmıştır. Projelendirme ve ihale süreci en kısa süre içerisinde tamamlandıktan sonra Onur Sahası tekrar eski günlerdeki gibi Amatör Futbol Lig takımları tarafından kullanılacak ve 4 kulvarlı yürüyüş parkurları ile ilimizde sporseverlerin hizmetine sunulacaktır.

Onur Sahası Sentetik Yüzeyli Futbol Sahası dönüşüm projesi’nin hayata geçirilmesinde ve ilgili ödeneğin ilimize kazandırılmasında bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’ na ve Bakanlık yöneticilerimize teşekkür ediyor, Karabük’ümüze ve tüm sporseverlere hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Karabük’ümüzün her alanda ihtiyacı olan yatırımlarını titizlikle takip etmeye ve çözümü noktasında gerekli ziyaretlerimizi ve görüşmelerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.