MÜSİAD KARABÜK KADIN KOMİSYONU KURULDU

MÜSİAD KARABÜK KADIN KOMİSYONU KURULDU
07.03.2024 01:21

MÜSİAD KARABÜK KADIN
KOMİSYONU KURULDU

13 bini aşan üyesiyle 60 bine yakın işletmeyi temsil eden ve Türkiye’nin en büyük sermaye platformu olan MÜSİAD’ın bünyesinde olan MÜSİAD Karabük Şubesine Kadın Komisyonu kuruldu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kadın Komitesi Başkanlığına, şehrin tanınan ve sevilen iş kadınlarından EKS Danışmanlık sahibi Kübra Ekmekçi getirildi.

MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal, Ekmekçi ve yönetimini tebrik edip çalışmalarında başarılar diledi.

MÜSİAD Karabük Kadın Başkanı Kübra Ekmekçi ise yaptığı açıklamada; ‘MÜSİAD Kadın, kadın girişimci potansiyelinin nitelik ve nicelik bakımından geliştirilmesi ve güçlendirilmesi için faaliyetler gerçekleştiren bir yapıdır.

Kadının bulunduğu her alanda farkındalık oluşturmayı gaye edinen MÜSİAD Kadın, bugün yurt içinde 47, yurtdışında 22 noktada 300’den fazla üyesiyle Türkiye’nin en fazla iş kadınını barındıran iş dünyası örgütlenmesidir.

Hayatı dengede tutan şey, rollerimizi doğru yer ve doğru zamanda üstlenebilmede gösterdiğimiz başarıdır.

MÜSİAD Kadın olarak iş dünyasındaki kadınları temsil etmemiz ve bu alanda var olan sorunların çözümlenmesi yönünde göstereceğimiz çabanın yanında, hayatın içindeki tüm rollerimizi göz önünde bulundurarak kadına bir bütün halinde yaklaşacağız” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.