Miray Ürkmezer, bayan personellerin 8 Mart Kadınlar Günü’nü kutladı

SAFRANBOLU KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANI DR. FATİH ÜRKMEZER’İN EŞİ MİRAY ÜRKMEZER, SAFRANBOLU BELEDİYESİNDE ÇALIŞAN KADINLARLA BİR ARAYA GELEREK 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI.

08.03.2019 17:30

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in eşi Miray Ürkmezer, Safranbolu Belediyesinde çalışan kadınlarla bir araya gelerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Kadınlarla uzun süre sohbet eden Miray Ürkmezer, “Öncelikle 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüzü kutluyor, Safranbolu’da bulunan kamu kurumlarında bu kadar çok sayıda bayan personeli görmekten mutluluk duyuyorum” dedi.

Konuşmasında Safranbolu’nun Pilot Bölge olarak seçildiği Sıfır Atık Projesine de değinen Ürkmezer “Safranbolu sıfır atık projesinde çok büyük bir yol kat etti. Bunda siz hanımların çok büyük payı var. Aynı itinayı göstermenizi sizlerden rica ediyorum. Amacımız Safranbolu’dan artık çöp çıkmaması. Bu konuda sizlerin desteği ile başarılı olacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile bir kez daha teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Program sonrası hatıra fotoğrafı çekilirken, Miray Ürkmezer bayanlara fidan ve bez çanta hediye etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.