MİNİK ÖĞRENCİLERDEN RAMAZAN-I ŞERİF ETKİNLİĞİ

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN RAMAZAN-I ŞERİF ETKİNLİĞİ
14.03.2024 16:09

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN RAMAZAN-I ŞERİF ETKİNLİĞİ

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş beraberinde Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Said Nuri ODABAŞOĞLU ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Şevket KÜÇÜKZOROĞLU ile Safranbolu Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesinin bünyesinde bulunan anasınıfının düzenlendiği ramazan-ı şerif etkinliği programına katıldı.

Okul öğretmenlerinin ve velilerinde eşlik ettiği programda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, minik öğrenciler ile sohbet ederek ramazan-ı şeriflerini tebrik etti.

Program kapsamında değerlendirmelerde bulanan AKBAŞ, “Okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz iş birliğinde hazırlanan bu güzel iftar programı birliğimizin beraberliğimizin pekişmesi, değerlerimizin özümsenmesi için çok önemli ve kıymetli.

Burada minik yavrularımız ve velilerimiz ile çok güzel bir ramazan etkinliği programı gerçekleştirildi. Okulumuzun bu etkinliği düzenlemesi ve sizlerle beraber olmamız çok anlamlı.

İlimiz genelinde çoğu okulumuzda iftar programlarımız ve ramazan etkinliklerimiz devam etmektedir. Bu anlamda programın hazırlanmasında emeği geçen okul idarecileri başta olmak üzere öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve programa destek veren velilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.