MİLLETVEKİLİ CUMHUR ÜNAL’IN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

17.02.2023 18:29

MİLLETVEKİLİ CUMHUR ÜNAL’IN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI..

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur ÜNAL Miraç Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Vekil Ünal yayımladığı mesajinda şu ifadelere yer verdi;

“Rabbimizin sonsuz rahmet ve hikmetiyle dolu olan bu mübarek gecede öncelikle yüzyılın en büyük afetlerinden biri olan ve 10 ilimizi etkileyen Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Hak’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Rabbimin rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı bugünlerde, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeli, dayanışma içerisinde olmalıyız. İnanıyorum ki, bu mübarek gece, insanımızın gönlünde bu yönde bir meşale tutuşturacak, manevi değerlerimizin güçlenmesine vesile olacaktır. Yaralarımızı Devlet-Millet tek yürek olarak el birliğiyle saracağımıza inancım sonsuzdur. Allah ülkemizi ve milletimizi her türlü afetten, beladan ve kazadan muhafaza eylesin, bu mübarek gecede rahmet ve mağfirete mazhar olabilmek için ettiğimiz tüm duaları Rabbim kabul eylesin.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Karabük’lü hemşerilerim olmak üzere, milletimizin ve İslam âleminin Miraç Kandilini tebrik ediyor; bu mukaddes gecenin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.