MHP’li belediye başkanlardan birlik mesajı

MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİNDE BAŞARILI OLARAK SEÇİMİ KAZANAN MHP’Lİ YENİCE BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ ÇAYLI VE YORTAN BELDE BELEDİYE BAŞKANI ALİ ŞIK, 3. KEZ KARABÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN RAFET VERGİLİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR.

MHP’li belediye başkanlardan birlik mesajı
15.04.2019 18:35

Mahalli İdareler Seçimlerinde başarılı olarak seçimi kazanan MHP’li Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ve Yortan Belde Belediye Başkanı Ali Şık, 3. kez Karabük Belediye Başkanlığına seçilen Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Adeta güç gösteri yapan MHP’li belediye başkanları, yeni dönemde ortak çalışmalar kentlerine büyük hizmet edeceklerini ifade ettiler.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ve Yortan Belediye Başkanı Ali Şık’a Belediye Başkanlığı görevlerinde başarılar dileyerek, imkanları ölçüsünde hem Yenice’ye hem de Yortan’a her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Ziyaret, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye tablo hediye takdiminin ve toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.