Mezarlıklarda bayram ziyaretleri hazırlıkları

KARABÜK BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ VE PARK BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ YAKLAŞAN RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİ MEZARLIKLARDAKİ HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR.

Mezarlıklarda bayram ziyaretleri hazırlıkları
29.05.2019 11:45

Karabük Belediyesi Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi mezarlıklardaki hazırlıklarını sürdürüyor.

Karabük Belediyesi’nin sorumluluk alanında bulunan bütün mezarlıklarda, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen ağaç budama, ot biçme, temizlik, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı ve vatandaşların sağlıklı bir ortamda yakınlarının mezarlarına bayram ziyaretlerini gerçekleştirebilecekleri belirtildi.

Mezarlıklarda başlattığımız çalışmaların tamamlanmasıyla, vatandaşların ziyaretlerini daha rahat ve huzurlu bir şekilde gerçekleştirmiş olacaklarını ifade eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, “Ramazan Bayramı öncesi mezarlıklarımızda Belediyemizin Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından temizlik ve bakım çalışmaları başlamıştır. Ekiplerimiz mezarlıklarda çevre düzenlemelerinin yanı sıra, kırılan ve deforme olan alanlarda gerekli çalışmaları da yapıyor. Mezarlıklarda başlattığımız çalışmaların tamamlanmasıyla, vatandaşlarımız ziyaretlerini daha rahat ve huzurlu bir şekilde gerçekleştirmiş olacaklar” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.