MEHMET SARI ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK

MEHMET SARI ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
18.03.2023 17:54

MEHMET SARI ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK..

Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Mehmet Sarı, Milletvekili Aday Adaylığına başvuru yapacak.

Ak Parti’de aday adaylığı süreci devam ederken, Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Mehmet Sarı’nın Ak Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı olarak önümüzdeki hafta başvurusunu yapacağı öğrenildi.
Başkan Sarı yaptığı özel açıklama da;

“Öncelikle son yıllarda ülkemiz çok acı olaylarla karşılaştı. Tüm dünyayı etkileyen pandemi ile 2 yıl mücadelemizin ardından
100 yılın felaketi ile karşılaştık. Depremde hayatını kaybeden bütün vatandaşlarıma Allah’tan rahmet, kalanlara sabır diliyorum” diyerek sözlerine şöyle devam etti;
“Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyük bir ivme kazanan, hızla büyüyen ve güçlenen ülkemizde  AK Parti, büyük milletimizin ailesidir, bizim ailemizdir.
Bu aile öyle büyük bir ailedir ki, bizlere çok büyük bir sorumluluk yüklemektedir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde  Yeni Türkiye Yüzyılına yürürken, bizlerde bu büyük sorumluluk bilinciyle yürüdük.
Karabük’ümüzde bugüne kadar yapılan hizmet çıtasını daha da yukarı çıkartabilmek için, Genel Merkezimizin de tavsiyesi doğrultusunda  Karabük’e daha çok hizmet edebilmenin büyük bir onur olduğunun bilinci içinde , ben de hizmete talibim.   Şimdiye kadar aldığımız oy oranının daha da arttırarak Cumhurbaşkanımızın  açtığı büyük yol da sonuna kadar milletimizle birlikte yürüyeceğimize gönülden inanıyorum. Allah, her şeyin hayırlısını nasip etsin. ”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.