MEHMET CEYLAN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK

MEHMET CEYLAN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK
15.03.2023 09:53

MEHMET CEYLAN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK

2011-2015 Yılları arasında Kalkınma Bakan Yardımcılığı, 2016-2018 yılları arasında Çevre Şehircilik Bakan Yardımcılığı gibi görevlerde bulunan ve halen AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Mehmet Ceylan 16 Mart Perşembe günü AK Parti Karabük İl Başkanlığı’na Milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulunacağını bildirerek şunları kaydetti;

“Değerli Hemşehrilerim,
Öncelikle yaşadığımız Asrın felaketi nedeniyle ülkemize ve aziz milletimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Çok şükür, ülkemiz ve milletimiz yaraları saracak, yıkılan şehirleri yeniden imar ve inşâ edecek güce, iradeye ve lidere sahiptir.

Karabük ve ilçelerimizde ise, 20 yıllık AK Parti iktidarları döneminde ekonomik ve sosyal kalkınmayı sağlayacak çok önemli projeleri hep birlikte hayata geçirdik.

Büyüyen, gelişen Karabük ve ilçelerimizde yeni ihtiyaçlar her zaman olacaktır.

Ülkemizin yaşadığı bu zorlu dönemde, yıllardır edindiğim bürokratik ve siyasi tecrübeyi kullanarak ilimize ve ülkemize parlamentoda hizmet etmek benim için çok onurlu ve kutsal bir görev olacaktır.

Bu düşüncelerle,
16 Mart Perşembe günü Saat 14:00’de, AK Parti Karabük İl Başkanlığına, 28. Dönem Milletvekili Adaylığı için müracaat edeceğim.

Çıktığımız bu kutsal hizmet yolunda, tüm dost ve hemşehrilerimden öncelikle hayır dualarını ve desteklerini diliyor, kalbî sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.