MEDİKAR Hastanesi, SKS’da yüksek kalite hizmetini tescilledi

MEDİKAR HASTANESİ GENEL MÜDÜRÜ VE BAŞHEKİMİ OP.DR.GÜROL ŞAHİN BERABERİNDE MESUL MÜDÜRÜ DR.MEHMET COŞKUN VE BİRİM MÜDÜRLERİNİN DE KATILIM GÖSTERDİĞİ KUTLAMADA, HASTANE ADINA EMEK HARCAYAN TÜM ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜRLERİNİ SUNARAK BAŞARILARININ DEVAMINI DİLEDİ.

MEDİKAR Hastanesi, SKS’da yüksek kalite hizmetini tescilledi
27.06.2019 17:10

Sağlıkta Kalite Standartları (SKS) gereği, Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenen Özel Medikar Hastanesi, bölgesinde en yüksek puanı alarak Batı Karadeniz bölgesinde öncü sağlık kuruluşu olduğunu bir kez daha gösterdi.

“Sağlığa Uzanan Dost Eli” sloganı ile 8 yıldır bölgeye hizmet eden, yatak kapasitesi, tıbbi ve teknik imkanlarıyla ön plana çıkan Özel Medikar Hastanesi, SKS çerçevesinde de yüksek kaliteli hizmet sunduğunu tescillemiş oldu. Tüm üniteler ve bölümlerin kendi standartları çerçevesinde değerlendirildiği denetimden oldukça yüksek puan ile geçen hastane çalışanları başarıyı birlikte kutladı.

Medikar Hastanesi Genel Müdürü ve Başhekimi Op.Dr.Gürol Şahin beraberinde Mesul Müdürü Dr.Mehmet Coşkun ve birim müdürlerinin de katılım gösterdiği kutlamada, hastane adına emek harcayan tüm çalışanlarına teşekkürlerini sunarak başarılarının devamını diledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.