KARDEMİR’den “Türkiye B2B Pazarlama Olgunluğu Araştırması”na Destek

TÜRKİYE’DE BİR İLK OLAN ÇALIŞMA KAPSAMINDA, ŞİRKETİN İSTANBUL OFİSİNDE PROJE SORUMLULARI DR. KUTALMIŞ EMRE CEYLAN VE SANİYE DEMİRAY’I AĞIRLAYAN KARDEMİR PAZARLAMA MÜDÜRÜ ONUR ERKARA TARAFINDAN, “SAVUNMA VE OTOMOTİV SANAYİSİNE ÇELİK ÜRETEN, KÜRESEL ÇELİK TEDARİKÇİSİ OLMA” HEDEFİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN FAALİYETLER HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ.

KARDEMİR’den “Türkiye B2B Pazarlama Olgunluğu Araştırması”na Destek
27.06.2019 12:05

Türkiye’nin ilk entegre demir çelik fabrikası olan KARDEMİR, amaçlayan “Türkiye B2B Pazarlama Olgunluğu Araştırması”na çelik sektörünü temsilen katılım sağlayarak destek veriyor.

İstanbul Gelişim Üniversitesi, ETKİ Merkezi ve akademisyen Dr. Kutalmış Emre Ceylan’ın iş birliği ile yürütülen işletmeden işletmeye (B2B) mal veya hizmet sunan şirketlerin pazarlama kabiliyetlerinin tespit edilerek bir endeks haline getirilmesini amaçlayan “Türkiye B2B Pazarlama Olgunluğu Araştırması”na çelik sektörünü temsilen KARDEMİR katılım sağlayarak destek veriyor. Türkiye’de bir ilk olan çalışma kapsamında, şirketin İstanbul ofisinde proje sorumluları Dr. Kutalmış Emre Ceylan ve Saniye Demiray’ı ağırlayan KARDEMİR Pazarlama Müdürü Onur Erkara tarafından, “Savunma ve otomotiv sanayisine çelik üreten, küresel çelik tedarikçisi olma” hedefi kapsamında gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi verildi.

Yapılan araştırma kapsamında bilgi veren Pazarlama Müdürü Onur Erkara, “Türkiye’de ilk, dünyada ise sayılı çalışmalardan biri olan “Türkiye B2B Pazarlama Olgunluğu Araştırması” na KARDEMİR olarak katkı vermekten memnuniyet duyuyoruz. Sadece şirketimizin değil, ülkemizdeki büyük, küçük B2B satış/pazarlama yapan tüm şirketlerin istifade edebileceği bir kaynak oluşturma, bu alanda farkındalık oluşturma çalışmalarına katkı vermemizi sağlayan ve çelik sektöründe referans şirket olarak KARDEMİR’i seçen Dr. Kutalmış Emre Ceylan ve ekibine de ayrıca teşekkür ediyoruz.” dedi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.