KARDEMİR, WİRE AND TUBE FUARINDA FIRTINA GİBİ ESTİ

KARDEMİR, WİRE AND TUBE FUARINDA FIRTINA GİBİ ESTİ
21.04.2024 18:52

KARDEMİR, WİRE AND TUBE FUARINDA FIRTINA GİBİ ESTİ

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR), pazarlama ve ihracat faaliyetlerini güçlendirme hedefleri doğrultusunda, 15-19 Nisan tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Wire and Tube fuarına ikinci kez katıldı.

Messe Düsseldorf’ta gerçekleşen fuar; tel, kablo, tüp, boru ve yan sanayiler gibi ana alanlarda faaliyet gösteren 65 ülkeden 2 binden fazla katılımcıyı bir araya getirdi.

KARDEMİR’in satış, pazarlama ve ihracat ekipleri, fuarda müşteri görüşmeleri gerçekleştirdi. KARDEMİR yetkilileri, 56 milimetre kalınlığındaki kangal ürünleri ve SBQ üretimi konusunda ziyaretçilere detaylı bilgi sunarken, yeni satış ve pazarlama bağlantıları kurma fırsatı buldu.

Ayrıca, ihracat alanında birçok firmayla görüşmeler gerçekleştirildi.

Avrupa’nın en büyük demir-çelik fuarlarından biri olan Wire&Tube Fuarı’nda KARDEMİR standını ziyaret eden ve firma temsilcileriyle görüşen tüm sektör paydaşlarına teşekkürlerini ileten KARDEMİR yetkilileri, fuarın kendilerine sunduğu olanakları değerlendirerek yeni iş bağlantıları kurma yolunda önemli adımlar attıklarını belirtti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.