KARÇEL A.Ş. ZİRVEDE!

KARÇEL A.Ş. ZİRVEDE!
23.02.2024 09:26

KARÇEL A.Ş. ZİRVEDE!

KARÇEL A.Ş. Maceristan’a Gerçekleşen Çelik Ürünleri İhracatında Zirvede Yer Aldı..

KARDEMİR A.Ş. bağlı ortaklığı KARÇEL A.Ş. Macaristan’da adından emin adımlarla bahsettirmeye devam ediyor. KARÇEL A.Ş. son yıllardaki ihracat rotalarından biri olan Avrupa’da adından oldukça fazla bahsettirirken bölgede sektörünün öncüsü olma yolunda ilerliyor.

KARDEMİR A.Ş. bağlı ortaklıkları, her geçen gün ihracatta çıtayı yükseltiyor.

KARDEMİR A.Ş. bağlı ortaklığı KARÇEL A.Ş. ihracat odaklı stratejileriyle Macaristan ülkesinde gerçekleştirdiği BMW fabrika kurulumu ve ŞİŞECAM A.Ş.’nin fabrika kurulumu projeleri ile başarıdan başarıya koşuyor. Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından açıklanan verilere göre ihracat sıralamasında Türkiye geneli tüm çelik ürünleri ihracatında Macaristan’da birinci oldu. Orta Anadolu İhracatçılar Birliği üzerinden diğer inşaat aksamında ihracat yapan firmalar arasında ise ikinci sırada yer alarak dikkat çekici bir başarıya imza attı.

Fabrikalar kuran fabrika ünvanı ve misyonuyla çalışmalarına hız kesmeden devam eden KARÇEL A.Ş. Türkiye’nin çelik ürünleri ihracatında Macaristan’a yapılan üretimleri ile zirveye yükselmesi bu başarının somut bir kanıtı olarak görülüyor. KARÇEL A.Ş. aynı zamanda sektördeki liderliğini pekiştirmek ve sürdürebilirlik adına yeni adımlar atmaya devam ediyor. İspanya’nın köklü kulüplerinden Barcelona’nın stadyumu olan Spotify Nou Camp’ın yenileme çalışmaları kapsamındaki mega projede de yer alıyor.

Şirketin ürün yelpazesindeki üstün kalite ve yenilikçi yaklaşımının bir yansıması olarak gelecekte de sektördeki liderliğini koruyarak küresel pazarda ilerlemeye devam eden KARÇEL A.Ş. CNC, elektronik, mekanik ve hidrolik modern tezgâhlar ile donatılmış Türkiye’nin en büyük çelik yapı fabrikalarından birine sahip olup, sahasında; yapı çeliği, mekanik imalat ve inşaat alanlarına çelik konstrüksiyon üretebiliyor. Şirket Türkiye’nin birçok yerinde endüstriyel üretim tesisleri, binalar, demiryolu ve karayolu köprüleri, tren vagonları ve çimento fabrikaları gibi büyük yatırımların çelik konstrüksiyon imalatı gibi konularda yetkinliği ile ön plana çıkıyor. KARÇEL A.Ş. ayrıca köprülü vinç, pergel vinç, portal vinç ve özel proses vinçlerin projelendirme, imalat, montaj ve devreye alma süreçlerini de yürütüyor.

Güçlü yönetim anlayışıyla, KARÇEL A.Ş. sürdürülebilir başarıyı hedeflerken, iş stratejilerini ve operasyonel süreçleri etkin bir şekilde yönetmekte. Şirketin liderlik ekibi, vizyoner bir perspektifle hareket ederek, hızla değişen küresel ekonomik dinamiklere uyum sağlamak için güçlü ve yenilikçi yaklaşımlar benimsiyor. Bu sayede, KARÇEL A.Ş. paydaşlarla temelleri sağlam ilişkiler kurarak, sürdürülebilirlik adımları ile başarısının devamını hedefliyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.