KARABÜK’TE MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ HAYATA DOKUNUYOR

30.01.2023 16:55

KARABÜK’TE MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ HAYATA DOKUNUYOR

“Meslek Lisesi Öğrencileri Hayata Dokunuyor” projesi kapsamında Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elekrik-Elektronik Teknoloji Bölümü Alan Şefi Cemal BÜKECİK ve öğrenciler ihtiyaç sahibi bir vatandaşın evinde çeşitli alanlarda bakım ve tadilat gerçekleştirdi.

“Meslek Lisesi Öğrencileri Hayata Dokunuyor” projesi kapsamında Karabük’te  devam eden faaliyetler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, ” Millî Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü öncülüğünde yürütülen “Meslek Lisesi Öğrencileri Hayata Dokunuyor” projesi İlimizde başladı. Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde staj gören öğrencilerimiz bu anlamlı projede yer aldılar. Onları tebrik ediyorum.
“Meslek Lisesi Öğrencileri Hayata Dokunuyor” projesi ile İlimizdeki tüm Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerimizde yapılan eylem planı doğrultusunda İlimizde birçok vatandaşımızın evinde çeşitli alanlarda bakım, onarım ve tadilat gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

“Meslek Lisesi Öğrencileri Hayata Dokunuyor” projesi,  Meslek Liselerimizde öğrenim gören öğrencilerin; sahip oldukları millî, manevî, ahlaki, insanî ve kültürel değerleri geliştirmeleri, yardımlaşma, kardeşlik, merhamet, vicdan, birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi amacıyla büyük katkı sağlayacaktır. Projeyi İlimizde aktif bir şekilde uygulamaya devam edeceğiz. Öğrencilerimiz bu proje ile hem öğrendiklerini uygulama imkanı buluyor, hem mesleğin hazzını tadıyor, hem de yardımlaşmanın tadına varıyor, sosyalleşme imkanı buluyor. Öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olsun. 
Yapılan çalışmalarda görev alan, destek veren başta Okul Müdürlerimiz olmak üzere idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.