Karabük’te Görkemli Açılış

22.04.2019 15:27

Batı Karadeniz Bölgesinin en büyük ev malzemeleri mağazası Enza Home ve Weltew Home Mağazaları 100. Yılda görkemli bir törenle açıldı.

Batı Karadeniz Bölgesinin en büyük ev malzemeleri mağazası Enza Home ve Weltew Home Mağazaları 100. Yılda görkemli bir törenle açıldı. Karabükün en önemli girişimcilerinden olan Yıldız Ailesinin açtığı Enza Home ve Weltew Home Mağazalarının açılışına ilgi yoğun oldu. Toplam 6 kattan oluşan mağazada tüm mobilya malzemelerinin yanı sıra, halı, aydınlatma ve küçük ev aletleri bölge halkının beğenisine sunuldu.

Enza Home ve Weltew Home Mağazalarının açılışına Vali Fuat Gürel, Yataş Grup Siyosu Nuri Öztaşkın, Weltew Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı ve Moster Başkanı Mustafa Balcı, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, İl Jandarma Komutanı J. K. Albay Ali sefa Yılmaz, Defterdar Osman Kocaş, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Çalışma ve İş kur İl Müdürü Coşkun Güven, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip sökmen, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü İsmail Yıldırım, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Öztürk, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Ahmet Ustaoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hüsnü Salih Yılmaz, Safranbolu Ticaret Odası Başkanı Ali Sami Acar, PTT Baş Müdürü Şükrü Elmas, İl Ticaret Müdürü Ferudun Karataş, MÜSİAD Başkanı Ahmet Nur, İl Özel İdare Sekreteri Yardımcısı Bahattin Eroğlu, Eskipazar Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Civa ve vatandaşlar katıldı.

Dualarla açılan Enza Home ve Weltew Home Mağazalarının açılış kurdelesi kesilmesinin ardından mağazayı gezen ziyaretçilerle YILDIZ Ailesi yakından ilgilendi. Karabük Kent Haber olarak bölgemize kazandırılan mağazanın Karabük, Safranbolu, tüm yöre halkına ve Yıldız Ailesine hayırlı olmasını diliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.