Karabük’te düzenlenen çocuk şenliğinde çocuklar doyasıya eğlendi

KARABÜK KENT MEYDANINDA BU YIL 7.’Sİ GERÇEKLEŞTİRİLEN ULUSAL EGEMENLİK ÇOCUK ŞENLİĞİ ÇOCUKLAR TARAFINDAN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ.

Karabük’te düzenlenen çocuk şenliğinde çocuklar doyasıya eğlendi
24.04.2019 00:15

Karabük Kent Meydanında bu yıl 7.’si gerçekleştirilen Ulusal Egemenlik Çocuk şenliği çocuklar tarafından büyük ilgi gördü.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla her yıl Karabük Belediyesi tarafından kent meydanında düzenlenen çocuk şenliği çocuklara sunduğu ücretsiz oyunlarla hem ailelerin hemde de çocukların vazgeçilmezi oldu. Saat 14.00’da başlayan şölene tatili ve havaların güzel olmasını fırsat bilen aileler çocukları ile birlikte meydana akın etti. Bu yıl yedincisi düzenlenen etkinlikte çocuklar için yarışmalar, animasyon gösterileri düzenlendi. Meydana kurulan platformda gün boyunca şarkılar çalarken çocuklar doyasıya eğlendi.

23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşatan etkinlik sonunda gerçekleştirilen yarışmaları kazanan çocuklara hediyeler verildi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, “Belediye olarak biz de çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu artırmak için bu sene Çocuk Şenliğimizin yedincisini düzenledik. Karabük Belediyesi olarak yaptığımız tüm çalışmalarımızın temelinde çocuklarımız var. Çünkü çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.