KARABÜKLÜ ÖĞRENCİLERDEN TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

KARABÜKLÜ ÖĞRENCİLERDEN TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU
12.11.2023 00:20

TEBRİKLER!
KARABÜKLÜ ÖĞRENCİLERDEN TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU..

11 Kasım 2023 tarihinde Bursa ilinde yapılan TİESF ATLETİZM TÜRKİYE SALON ŞAMPİYONASI’nda yarışan Karabük MY Koleji Öğrencileri;

Çağan HAŞLAMAN 60m’de Türkiye 1.si, 200m’de Türkiye 1.si,

Zeynep YILDIRIM Uzun Atlamada Türkiye 1.si, 60m’de Türkiye 2.si oldu.

Gösterdikleri başarıdan dolayı öğrencileri ve bu başarıda emeği geçenleri tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ başarılarının devamını dileyerek, ” Öğrencilerimizin göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Ulusal ve Uluslararası düzenlenen sportif alanda çeşitli müsabakalara İlimizden, okullarımızdan katılım sağlanması bizleri oldukça mutlu ediyor.

“Öğrencilerimiz Çok Yetenekli”

Geçtiğimiz dönem olduğu gibi bu dönemde de ulusal ve uluslararası düzenlenen yarışmalarda şampiyonluklara ve önemli dereceler elde etmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimiz çok yetenekli. 2022-2023 eğitim-öğretim döneminde düzenlenen müsabakalarda başarı sayımız 27 seviyesine ulaştı. Hedefimiz inşallah 2023-2024 eğitim-öğretim döneminde bu seviyeyi daha da yukarılara taşımaktır.

“Eğitim Kenti Karabük Programı Başladı”

Valimiz Sayın Mustafa YAVUZ öncülüğünde başlatmış olduğumuz “Eğitim Kenti Karabük” programı ile eğitim-öğretimin her kademesinde geleceğimizin teminatı öğrencelerimizi akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda takibini yapacak ve onların kendilerini gerçekleştirmesi noktasında önemli destek vereceğiz. Bu sayede öğrencilerimiz çok yönlü gelişime açık olacaklar.

Bu anlamda tekrardan öğrencilerimizi, ailelerini ve teknik ekibi tekrar tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.