Karabük Belediyesinden “El Emeği Göz Nuru” projesi

KARABÜK BELEDİYESİ ŞİRİNEVLER SOSYAL YAŞAM MERKEZİ KURSİYER VE HOCALARI, SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ KAPSAMINDA 5000 EVLER YAŞAMA SEVİNCİ ÖZEL EĞİTİM İLKOKULUNA ZİYARETTE BULUNDU.

Karabük Belediyesinden “El Emeği Göz Nuru” projesi
24.04.2019 18:55

Karabük Belediyesi Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi kursiyer ve hocaları, sosyal sorumluluk projesi kapsamında 5000 Evler Yaşama Sevinci Özel Eğitim İlkokuluna ziyarette bulundu.

Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi kursiyer ve hocaları, çocuklar ile birlikte hazırlamış oldukları bez torbaları boyayıp, oyunlar oynadılar ve öğrencilere balonlar hediye ettiler. Yapılan açıklamada “İnsanı insan yapan, ruhu besleyen tek duygudur sevgi. Sevgi paylaştıkça çoğalır. Biz de sevgi mutluluk olmaya geldik. Çocuklarımız yaşam sevincimizdir ve geleceğimizin teminatıdır. Hep birlikte tek yürek olup çocuklarımıza ulaşalım istedik. Onların kocaman gülüşlerinden çıkan sesleri duyalım istedik. Bizlere bu imkanı sağlayan ve destek veren başta Karabük Belediye Başkanımız Rafet Vergili başkanımıza ve Sosyal Yaşam Merkezleri müdürümüz Aydın Karataş beyefendiye çok teşekkür ederiz” denildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.