İl protokolünden Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ne bayram ziyareti

KARABÜK İL PROTOKOLÜ TARAFINDAN ŞEHİT AİLELERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ, TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ KARABÜK ŞUBESİ İLE TÜRKİYE HARP MALULÜ ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ KARABÜK ŞUBESİ RAMAZAN BAYRAMI DOLAYISIYLA ZİYARET EDİLDİ.

İl protokolünden Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ne bayram ziyareti
03.06.2019 14:20

Karabük İl Protokolü tarafından Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karabük Şubesi ile Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Karabük Şubesi Ramazan Bayramı dolayısıyla ziyaret edildi.

Ziyarete Karabük Valisi Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen katıldı.

İlk olarak Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Karabük Şubesini ziyaret eden Vali Gürel ve beraberindeki heyet Şube Başkanı Sabri Özer’den derneğin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karabük Şubesini de ziyaret eden heyet dernek başkanlarının ve üyelerinin Ramazan Bayramını kutladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.