İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, Minik Öğrencilerin Ücretsiz Yemek Programına Katıldı

22.02.2023 14:23

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, Minik Öğrencilerin Ücretsiz Yemek Programına Katıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ beraberinde Müdür Yardımcısı Erdal ÜNGÖREN ile birlikte Ücretsiz Yemek Hizmetinden faydalanan okullar arasında yer alan Şehit Nurettin Seki İlkokulu (Anasınıfı) ve Namık Kemal İlkokulu bünyesinde yer alan anasınıflarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaret kapsamında okul idarecilerinden ve öğretmenlerden Ücretsiz Yemek Dağıtım Programı kapsamında bilgiler alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ daha sonra öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti. Öğrenciler ile keyifli vakit geçiren AKBAŞ, okul idarecilerini, öğretmenleri ve aşçıları tebrik ederek kolaylıklar diledi.

“Ücretsiz Yemek Programından Öğrenci ve Velilerimiz Çok Memnun” 

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, ücretsiz yemek programından öğrencilerin ve velilerin memnun olduğunu belirterek, “Okul öncesi öğrencilerimizin tamamına ücretsiz yemek veriyoruz. Bugünkü okul ziyaretimizde çocuklarımızın memnuniyetlerini aldık. Keyifli bir şekilde kahvaltılarını yaptılar. Yemek hizmetinde öğretmenlerimiz ve aşçılarımız büyük bir titizlikle görevlerini ifa etmektedirler. Büyük ve Güçlü Devletimizin eğiteme sunduğu imkanlar çok geniş. Bu imkanları ise eğitim camiamız en iyi ve faydalı bir şekilde kullanmaktadır.” ifadelerine yer verdi. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.