İl Genel Meclis Başkanı Yıldırım’dan Yıldırım gibi Müjde

20.06.2019 19:46

31Mart Yerel Seçim ziyaretleri kapsamında Karabük’ü ziyaret eden Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Keltepe Kayak Merkezi yol yapımı için vaad ettiği 3.000.000 TL hibe Karabük’e geldi.

Karabük’ün 1999 rakımlı Keltepe bölgesinde 2016 yılında yapımına başlanan kayak merkezinde telesiyejlerde test çalışmalarına başlanmış ve geçtiğimiz kış kar yağışı ile Karabük halkı 7den 70e Kayak Merkezine akın etmişti.

Kayak Merkezinin en büyük eksiklerinden biri olan ulaşım sorunu için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düğmeye basıldı. Konu ile ilgili açıklama yapan Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Yıldırım açıklamasında şu cümlelere yer verdi;

“Keltepe Kayak Merkezinin yolunun yapılması için Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM tarafından 31 Mart Seçimleri öncesi söz verilen 3.000.000 TL hibe bugün itibariyle onaylanarak idaremize resmî tebligatı yapılmıştır.
Sayın bakanımıza, Karabük Milletvekillerimize, Sayın Valimize, İl başkanımıza, idaremize ve velhasıl emeği geçen herkese il genel meclisimiz adına teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.