Eğitim Birsen 2 nolu şube Başkanlığından Uysal’a Tam destek

11.03.2019 16:05

Eğitim Birsen 2 Nolu şube Başkanı Serdar Yüce tarafımız belli dedi. Ak parti Karabük Belediye Başkan adayı Prof. Dr.Burhanettin Uysal’a tam destek.

Eğitim Birsen 2 Nolu şube Başkanlığı kahvaltılı istişare ve destek toplantısı düzenledi. Toplantıya Mermursen il Başkanı Zeki Öz ve şube başkanları, il Başkanı İsmail Altınöz Milletvekili Cumhur Ünal ve Akparti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ında katıldıgı toplantıya katılım yüksekti.

Eğitim Birsen 2 Nolu Şube Başkanı Serdar Yüce Ak parti Belediye Başkan adayı Burhanettin Uysalı Karabük Üniversitesinden tanıdıklarını,kollektif aklı kullanarak Karabük Üniversitesini kısa sürede parmakla gösterilir bir Üniversite yaptığını söyledi. Yerel seçimlerin önemli olduğunu söyleyen Yüce Hocamızın seçimi kazanması için var güçümüzle çalışacağız tarafımız belli dedi. Mermursen il Başkanı Öz Burhanettin Uysal’ı yaptıklarını biliyoruz Karabük’ü yaşanabilir bir şehir haline getireceğine inanıyorum merkezi hükümetin karabük’e Çok şey kazandırdı belediyeçilik anlamında çok geri kaldık dedi. Akparti Belediye Başkan adayı uysal konuşmasında üniversiteyi berber inşa ettik Allah nasip ederde görev bize verilirse Karabük’ü birlikte inşa edecez dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.