Eflani’de yöresel yemek festivali düzenlendi

ADAY KÖYÜ SAKİNLERİ ARASINDA BİRLİK, BERABERLİK VE DAYANIŞMASINI SAĞLAMAK AMACIYLA BU YIL İLKİ DÜZENLENEN KÜLTÜR SANAT VE YÖRESEL YEMEKLER FESTİVALİ’NE VALİ FUAT GÜREL, KARABÜK MİLLETVEKİLİ CUMHUR ÜNAL VE PROTOKOL ÜYELERİ VE KÖYLÜLER KATILDI.

Eflani’de yöresel yemek festivali düzenlendi
15.07.2019 14:45

Karabük’ün Eflani ilçesinde Aday Köyü Derneği tarafından Kültür Sanat ve Yöresel Yemekler Festivali düzenlendi.

Aday Köyü sakinleri arasında birlik, beraberlik ve dayanışmasını sağlamak amacıyla bu yıl ilki düzenlenen Kültür Sanat ve Yöresel Yemekler Festivali’ne Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ve protokol üyeleri ve köylüler katıldı.

Aday Köyünde yapılan festivalde köy halkıyla bir araya gelerek sohbet eden ve Köy Muhtarı Hüseyin Köse’den köydeki hane ve yaşayan sayısı, tarım ve ormancılık faaliyetleri, köyde yaşadıkları sorunları ve talepleri dinleleyen Vali Gürel, vatandaşlarımızın köylerinde ve mahallelerinde yaşadıkları sorunları, istek, şikâyet ve önerilerini dinledi.

Misafirperverliklerinden dolayı Eflani Aday Köyü Muhtarı Hüseyin Köse ve köy sakinlerine teşekkür eden Vali Fuat Gürel ve protokol üyeleri günün anısına köy sakinleriyle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra köyden ayrıldılar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.