EFLANİ KAYMAKAMI BÜŞRA GÜNEŞ’İN ONURUNA VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

27.01.2023 22:42

EFLANİ KAYMAKAMI BÜŞRA GÜNEŞ’İN ONURUNA VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ ..

Eflani Merkezinde bulunan Şehit Barış EFE parkında gerçekleşen Kaymakam Büşra GÜNEŞ’in veda yemeğine Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL, İl Genel Meclis Üyeleri, Daire Müdürleri ile Kaymakamlık personeli, Sivil toplum ve Siyasi parti temsilcileri katıldı.

Eflani Belediye Başkanı İbrahim ERTUĞRUL veda yemeği konuşmasında, vedaların herkes için zor olduğunu söyleyerek “Vedalar hüzünlüdür ama diğer taraftan biz insanlar için hayatın gerçeğidir.

Bu nedenle asıl olan Sayın Kaymakamımız gibi geride hoş bir seda bırakarak güzel bir veda yapabilmektir.Kendisi hem meslek hayatında hemde kendi yaşantısıyla insanlara kucaklayıcı yaklaşımıyla çalışma azmi ve duruşuyla birçok kişiye rehber olacak örnek bir şahsiyettir.

Halka hizmet üslubuyla çalışarak gerek kişiliğiyle gerekse mütevazi ve alçak gönüllü oluşuyla Eflani’li hemşehrilerimizin gönlünde yer etmiştir.Görev yapacağı her ilçede Eflani’mize yaptığı hizmetlerin aynısını devam ettireceğinden hiç şüphemiz olmamaktadır.
Görevinde ve sivil hayatında başarılar dilerim” dedi.

Kaymakam Büşra GÜNEŞ veda konuşmasında “Şahsım adına düzenlenen bu organizasyon için katılan herkese teşekkür ediyorum.İyi dilekleriniz ve alakanız bizleri gururlandırdı.Ülkemin hangi ili hangi ilçesinde olursam olayım her bir Eflani’li hemşehrim için kapılarımın sonuna kadar açık olduğu, güzel dostluklar edinmenin mutluluğu ve huzuru ile ayrıldığım, memleketimin güzide ve sakin bir ilçesi olarak hatırlayacağım.
Hakkınızı helal edin benim de hakkım varsa helal olsun.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.