DÖRT HAFIZ İCAZETLE TAÇLANDI!

DÖRT HAFIZ İCAZETLE TAÇLANDI!
11.06.2024 18:45

DÖRT HAFIZ İCAZETLE TAÇLANDI!

ABDURRAHMAN YERLİKAYA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDE HAFIZLIK İCAZET TÖRENİ DÜZENLENDİ..

Törene İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu, Hayırsever İş İnsanı Abdurrahman Yerlikaya, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan program Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahi dinletisi, hafızlık duası ve okulu müdürü Mustafa Türkoğlu’nun açılış konuşması ile devam etti.

Ardından programda bir selamlama konuşması gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, ” Öncelikle hayırsever iş insanı Abdurrahman Yerlikaya’ya eğitime verdiği desteklerden ötürü teşekkür ediyorum.

Devletimize hibe olarak kazandırdığımız Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisemizde bu yıl 4 hafızımız icazetleri ile bizleri gururlandırdı. Bu anlamda bu mutluluğu bizlere göstermelerine vesile olan okul müdürü, idarecilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velililerimizi tebrik ediyorum.” diyerek öğrencilere başarılarının devamını diledi.

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş’ın konuşmasının akabinde 4 öğrenciye hafızlık tacının takılması ile devam etti.

Tören İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş tarafından hafız öğrencilere plaketlerini vermesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.