CHP’li başkanlar fikir alışverişinde bulundu

ZONGULDAK’IN CHP’Lİ ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANI BÜLENT KANTARCI VE DEVREK BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN BOZKURT, İYİ PARTİ’Lİ GÖKÇEBEY BELEDİYE BAŞKANI VEDAT ÖZTÜRK, SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI ELİF KÖSE’Yİ MAKAMINDA ZİYARET EDEREK, FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU.

CHP’li başkanlar fikir alışverişinde bulundu
27.06.2019 17:40

Zonguldak’ın CHP’li Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ve Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, İYİ Parti’li Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi makamında ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu.

Konuk belediye başkanlarına Safranbolu ve belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Köse; “ Değerli başkanlarıma nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Karşılıklı görüş alış verişinde bulunduğumuz bir ziyaret oldu. Hayırlı olsun ve başarı dileklerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor, inanıyorum ki kendileri de hem ülkemize hem de bölgemize önemli hizmetler vereceklerdir ” dedi.

Başkan Köse, Öztürk, Kantarcı ve Bozkurt daha sonra bir süre sohbet ederek karşılıklı fikir ve proje alışverişinde bulundu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.