CEYLAN SAFRANBOLU’YU MESKEN Mİ TUTTU?

CEYLAN SAFRANBOLU’YU MESKEN Mİ TUTTU?
20.03.2019 20:20

Ak parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan Safranbolu’yu mesken mi tuttu? Siyaset hayatına Safranbolu’da başlayan ve Safranbolu Belediyesini Ak Belediyecilikle tanıştıran Ceylan için Safranbolu’nun önemi çok büyük.

İki dönem milletvekilliği, Kalkınma Bakan Yardımcılığı, Çevre Şehircilik Bakan Yardımcılığı ve Ak parti genel merkezinde MKYK gibi siyasette önemli görevlerde bulunan Ceylan, her seçimde olduğu gibi bu seçimde de Safranbolu’da ev ev sokak sokak çalışmalarına devam ediyor.

Ak parti ilçe başkanı Ali Kaya’nın isminin Belediye Başkan adayı olarak açıklanmasının ardından Safranbolu’daki seçim yarışının zor olduğunu gören Ceylan Ankara’daki çalışmalarına ara vererek sahaya indi. Safranbolu’da seçim yarışlarının en güzel şekilde neticelenmesi için var gücüyle çalışan Ceylan tüm Safranbolulularla el sıkışarak, STK’larla özel görüşmeler yaparak Safranbolu’yu nakış nakış işliyor.

2001 yılında Ak parti bayrağını Safranbolu’nun burçlarına diken Mehmet Ceylan olası bir bayrak değişikliğinin hem kendisini hem de Ak Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı çok üzeceği düşüncesiyle siyasi birikim ve tecrübesiyle gece gündüz demeden Safranbolu teşkilatıyla çalışıyor. Safranbolulular bu bayrağın inmemesi için büyük mücadeleler veren Ceylan’ın çalışmalarını takdirle takip ediyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.