BEŞBİNEVLER ÇETİNKAYA DEDİ!

BEŞBİNEVLER ÇETİNKAYA DEDİ!
29.03.2024 14:30

BEŞBİNEVLER ÇETİNKAYA DEDİ!

Çetinkaya: “1 Nisan’da Karabük’ün yeniden dirilişi, yeniden yükselişi başlayacak” dedi.

Yerel seçime 2 gün kala AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya, seçim çalışmalarına devam ediyor.

Vatandaşlarla bir araya gelen Çetinkaya, 5000 Evler de AK Parti Karabük İl Başkanlığınca düzenlenen iftar programına katıldı.

5000 Evler Cumhuriyet, 75. Yıl ve Bahçelievler mahalleleri sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği iftar programında Başkan Adayı Çetinkaya, “Mübarek Ramazan ayı ve seçimlere sayılı günler kala siz değerli mahalle sakinleriyle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum.

İnşallah 31 Mart’ta 15 yıllık bir duran dönemden kurtulacağız. Allah’ın izniyle 1 Nisan’da inşallah hep beraber yükselişe geçeceğiz.

İnşallah bir 1 Nisan’dan itibaren Karabük’ün her mahallesi, 5000 Evler başta olmak üzere hızlı bir şekilde tüm mahallelerimizin problemlerini ihtiyaçlarını biliyoruz ve hızlı bir şekilde çözmek için geliyoruz.” dedi.

Program boyunca Çetinkaya, mahalle sakinleriyle bire bir ilgilenerek, onların sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı.

Düzenlenen iftar programına katılan AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt Çetinkaya için destek istedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.