Başkan Köse Kardeş Şehir Skydra’nın delegasyonları ile bir araya geldi

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI ELİF KÖSE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI DOLAYISI İLE SAFRANBOLU’DA BULUNAN KARDEŞ ŞEHİR DELEGASYONLARI İLE BİR ARAYA GELDİ.

Başkan Köse Kardeş Şehir Skydra’nın delegasyonları ile bir araya geldi
24.04.2019 22:20

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile Safranbolu’da bulunan Kardeş Şehir delegasyonları ile bir araya geldi.

Belediye makam odasında gerçekleşen görüşmede Safranbolu’nun kardeş şehri olan Skydra Belediye Başkan Yardımcısı Akis Antoniadis ve beraberindeki heyet, misafirperverliklerinden dolayı Başkan Elif Köse’ye teşekkür eden Antoniadis, “Safranbolu’da bulunmaktan ve kardeş şehir olmaktan onur duyuyoruz. Bu anlamda Skydra’nın ilk kadın belediye Başkanı olan Katerina Ignatiadou’dan Safranbolu’nun ilk kadın belediye başkanına selamlar ve başarı dileklerini getirdik” dedi.

Kardeş şehir delegelerini Dünya Mirası Safranbolu’da ağırlamaktan mutlu olduklarını ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Değerli başkanımıza iyi dileklerinden dolayı teşekkür ediyor, bende kendisine başarılar diliyorum. Burada bulunan başkan yardımız ve delegasyonuna da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına katılım sağladıkları için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

İlerleyen günlerde kendisinin de kardeş şehirleri ziyaret etmek istediğini kaydeden Köse, misafirlere Safranbolu ile ilgili çeşitli bilgiler verdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.