Başkan Elif Köse öğrencileri ağırladı

PROF. DR. SABRİ ÜLGENER MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 10. SINIF ÖĞRENCİLERİ SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI ELİF KÖSE’Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.

Başkan Elif Köse öğrencileri ağırladı
16.04.2019 15:55

Prof. Dr. Sabri Ülgener Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri 10. Sınıf öğrencileri Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi makamında ziyaret ettiler.Ziyarette öğrencilerle tek tek ilgilenen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Başkan Köse, “Güne geleceğimizin teminatı, yarınımızın doktor, hemşiresi, öğretmeni, bakanı, başbakanı olacak, enerji dolu çocuklarımızla başlamak çok güzel. Her birinde ayrı bir ışık var. Ben çocuklarımızla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Yine İlçemizin eğitim öğretim alanında oldukça iyi bir konumda olduğu hepimizin malumu. Bu nedenle imkânlarımız doğrultusunda çocuklarımıza destek vermeye devam edeceğiz. Bu vesile ile değerli öğretmenlerimizi ve evlatlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Bilişim Teknolojileri Öğrencilerinden oluşan 12 kişilik gurup daha sonra belediyedeki çeşitli birimleri ziyaret ederek bilgi aldılar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.