BAŞKAN ÇAYLI;”ÖDÜLÜMÜZ İFTİHAR KÖŞEMİZ OLDU”

BAŞKAN ÇAYLI;”ÖDÜLÜMÜZ  İFTİHAR KÖŞEMİZ OLDU”
16.09.2021 15:00

Batı Karadeniz’in en büyük tesisi olan ve 70 dönümlük bir alan üzerine kurulu olan Batı Karadeniz’in  yeni turizm markası Ihlamur Teras, elde ettiği başarılardan oluşan ödül köşesi oluşturuldu.


100’e yakın ülkeden 1000’e yakın aday içerisinden, Dünya genelindeki en iyi Eko dostu oylarla Ekoturizm ödülüne layık görülen ,geçtiğimiz aylarda Tokat Dedeman Otelde düzenlenen gala gecesinde Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın aldığı  Uluslararası Ekoturizm Derneği Ekoturizm Ödülleri’nin “Best EcoFoundation” kategorisindeki ödülü Ihlamur Teras Tesisinde sergileniyor.


Kazanılan ödül ve fotoğraf gibi sembolik hatıralardan oluşan başarı köşesi tesisde çift taraflı bir köşe oluşturularak ziyaretçilerin ilgilerine sunuldu.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, “Bölgenin göz bebeği, Yenice’nin turizme açıldığı nokta olan Ihlamur Teras Tesisimizin bu başarısıyla ne kadar gurur duysak azdır. Bu gurur hepimizin ve Yenice’mizin. Alınan bu ödül ile tüm hemşerilerimiz gurur duyabilir.

Gururla taşıyacağımız bu ödül, onur köşemizin en özel yerini aldı.  Çok güzel bir köşe oluşturduk. Ihlamur Teras, belediyemizin idaresinde başarılarına yenilerini ekleyecek yeni ödüller almaya devam edecektir ” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.