BAŞKAN ADAYI KAYA’NIN PROJELERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

07.03.2019 01:05

Ak parti Safranbolu ilçe teşkilatının düzenlediği aday tanıtım toplantısı ile Başkan adayı Ali Kaya projelerini görücüye çıkartı.

  • Safranbolu öğretmen evinde düzenlenen programla projeler millete sunuldu.İl Başkanı İsmail Altınöz Ak partı Dış ilişkiler Başkan yardımcısı Mehmet Ceylan millet vekilleri Niyazi Güneş Cumhur Ünal Karabük belediye başkan adayı Burhanettin Uysal ve kurucu ilçe başkanı ve önceki dönem belediye başkanlarından Nihat Cebeci ve birçok davetli ile Katılım üst seviyede oldu. Projeler büyük alkış topladı. Başkan adayı kaya’nın konuşması katılımcıların alkışları ile sık sık kesildi.

Salondaki çoşku ve heycan Başkan adayının sunumuna yansıdı. Konuşmasına yaşamaktan onur duydugum kıvanc duyduğum içinde sizlerle yol yürümekten sizlerle beraber günlük hayatı paylaşmaktan kıvanç duyduğum yol arkadaşlarım diye başladı. Akparti Safranbolu belediye başkan adayı Ali Kaya’nın projeleri salondakilerin nefeslerini kesti projeler büyük takdir topladı. Kaya hiç kimse boş hayellere kapılmasın 31 Mart’ta zafer Allah’ın izniyle bizim olacaktır dedi. Konuşmasının sonunda ise benim belediye başkanlığım Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanlığıdır diyerek son mesajını vererek noktayı koydu. Proğramın sonunda Katılımcılar için Hazırlanan çantalar özel itina ile herkese takdim edildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.