AK PARTİ’DE İLK RESMİ BAŞVURU GÜLDA KOCA’DAN

15.03.2023 14:11

AK PARTİ’DE İLK RESMİ BAŞVURU GÜLDA KOCA’DAN

Safranbolu’nun başarılı iş kadını Gülda Soylu Koca,  28.Dönem Milletvekili seçimlerinde AK Parti’nin Karabük’te ki, ilk resmi aday adayı oldu.

Bugün saat 12:00’de AK Parti Karabük İl Başkanlığında düzenlenen törenle Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Gülda Koca, resmi başvurusunu İl Başkanı Yardımcısı Ferhat Salt’a takdim ederek, Ak Parti’nin ilk resmi adaylık başvurusunu yapan isim oldu.

Koca, aday adayı başvurusunda yaptığı açıklamada; “Sevgili yol arkadaşlarım, partimize gönül vermiş değerli üyelerimiz; Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 Mart 2023 Cuma günü imzaladığı kararname ile 13.Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri 14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecektir.

Hedefimiz, “Türkiye yüzyılını “hep birlikte inşa etmektir. “14 Mayıs 2023’de yapılacak olan genel seçimlerimizde, tecrübelerimi aktarmak, şehrimize faydalı işler yapmak üzere Karabük’ten AK Parti aday adaylığımı açıklıyorum.

Verdiğim hayat mücadelesini toplumla paylaşmak, Karabüklü hemşehrilerimiz için bir şeyler yapmak onların huzuru, mutluluğu ve konforu için milletvekili olarak çalışmak istiyorum.

Çıkmış olduğum bu yolda, desteklerini esirgemeyen, teveccüh gösteren tüm dostlarıma, partililerime teşekkür ediyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Diye konuştu.

Koca’ya, Milletvekili Aday Adaylığı açıklamasında birçok partili ve sevenide destek olmak için parti binasinda hazır bulundu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.