AK PARTİ SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANI YASİN AYDIN’DAN BASIN AÇIKLAMASI

AK PARTİ SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANI YASİN AYDIN’DAN BASIN AÇIKLAMASI
18.03.2024 13:55

AK PARTİ SAFRANBOLU İLÇE BAŞKANI YASİN AYDIN’DAN BASIN AÇIKLAMASI

“Algıyı artık bırakalım”
BU SEÇİMİN KAZANANI “SAMİMİYET “OLACAK DİYORUM.

AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Muhammet Yasin Aydın, Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Büyüközdemir’in Proje Tanıtım Toplantısı öncesinde CHP’nin kurumsal iletişim grubu tarafından yapılan bir video ile konuşmaları kesilerek algı oluşturulmaya çalışıldığı konusunda bir basın açıklaması yayımladı.

M.Yasin Aydın  yazılı olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Safranbolu Belediye Başkan Adayımız Ali Büyüközdemir’in proje tanıtım toplantısı  öncesinde CHP ‘ nin  belediye başkan adayının kurumsal iletişim grubundan  video servis edilmiş olup, bu videoda Sait Alıcının sunduğu Derin TV programındaki konuşmalarım  kesilerek  Elif Köse lehine bir algı oluşturulmaya çalışılmıştır.

Tam da proje tanıtımı anında  böyle bir videonun yapılması çok manidar…
CHP Belediye Başkan Adayına yine teşekkür ediyorum , neden?
CHP nin gerçek yüzünü,kendi gerçek yüzünü gösterdiği için. Programdan onunla ilgili teşekkür kısımlarını keserek yayınladığı için onun adına yine üzüldüm.
Şuanda benim konuşmalarımı keserek oluşturmak istediği algıyı anlıyorum , anladığım kadarıyla  bu algı onun işi olmuş algıdan besleniyor. Ama ben herzaman doğruları söylemeye devam edeceğim. Programdaki konuşmalarıma gelince; Kendisinin 2019 seçimleri öncesi  Proje tanıtımında Safranbolunun ihtiyaçlarıyla ilgili Doğru tespitler yaptığını söyledim ancak , bu tespitlere rağmen hiç bir projesini hayata geçirmediğini de söyledim.
Aslanlar Sosyal Tesisinin daha önceden de orada olduğunu sadece tefrişat ve çevre düzenlemesinin yapıldığını,  yine Leyla DİZDAR Kültür Merkezinde de tefrişat yapıldığını yani CHP Belediye Başkan Adayının yapmadığını, kreş ve park konusunda kendi eliyle yapmadığını yine dile getirdim.

Programı kesmediğinizde hepsi net şekilde anlaşılıyor. Hatta söz verip yapamadığı projelerin bulunduğu bölgelerdeki havadan  Drone görüntüleri ile son hallerini sundum.
Böyle bir programdan kendine bir video yapması gösteriyor ki “Artık yolun sonu geldi”
“Çatı ve temeli belediye tarafından atılan hiç bir tesis yok. “
Projeler söylediğimiz gibi hep tespitte kalmış. Tespitler doğru ama çözüm yok, çözümsüzlük,insanları kandırma var.
“Bizim siyasi kültürümüzde muhalefet etmek için muhalefet yok. “Vatandaşlarımız lehine her ne varsa yanında olur teşekkür de ederiz.”

“Algıyı artık bırakalım”
Doğru söyleyerek hiç birşey kaybetmezsiniz . O Yüzden her konuşmamda
BU SEÇİMİN KAZANANI “SAMİMİYET “OLACAK DİYORUM.”

Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı
M.Yasin AYDIN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.