Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Mehmet Sarı’dan Bayram Mesajı

Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Mehmet Sarı’dan Bayram Mesajı
03.06.2019 13:47

Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Av. Mehmet Sarı Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Bayrama erişmenin sevincini, manevi hazzını, muhabbetini, gönül huzurunu milletçe yaşıyoruz diyen Mehmet Sarı, mesajına şöyle devam etti:

‘Milletimizin mayası olan yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı, kin ve nefretin bertaraf edildiği ve dini vecibelerimizin yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığımız istisnai günlerdir.

Bu düşünceler ile başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere bütün hemşerilerimin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini temenni ediyor, bayramın insanlığın barış, huzur ve refahına vesile olmasını diliyorum.

Mesajında 4 Haziran 2019 Salı Bayramın 1. günü saat 14:00’da Safranbolu İlçe Başkanlığı binasında Vekillerin katılımıyla yapılacak olan Bayramlaşmaya tüm hakkımızı davet eden Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Avukat Mehmet Sarı katılımınız bizleri onurlandıracaktır dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.