AK GENÇLİK’TEN YENİ ÖĞRENCİLERE SICAK KARŞILAMA

AK GENÇLİK’TEN YENİ ÖĞRENCİLERE SICAK KARŞILAMA
11.09.2021 21:02

Üniversite yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından Karabük Üniversitesini kazanan öğrencilerin büyük kısmı online kayıt tercih ederken diğer öğrenciler ise üniversitede kurulan merkezlerinde kayıt işlemlerini tamamladı.

‘Kampüse Hoş Geldin’ projesiyle yeni gelen öğrencileri bu yıl da yalnız bırakmayan AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları, 100. Yıl Mahallesinde açtıkları stantta öğrencileri ve ailelerini karşılarken hem ikramlarda bulunuyor hem de Karabük ile ilgili bilgiler vererek yardımcı oluyorlar.

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik, ‘Kampüs Seninle Güzel’ diyerek konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Karabük’e gelen öğrencileri karşılamaktan memnuniyet duyduklarını belirtti.

AK Parti Gençlik Kolları’nın ‘Kampüs Seninle Güzel’ sloganıyla birçok üniversitede stant açtığını belirten Çelik, “Karabük Üniversitemizi kazanan öğrenci kardeşlerimizi tebrik ediyor, başarılı bir eğitim öğretim hayatı diliyoruz. Karabük’te ihtiyaç duydukları her anda yanlarında olduğumuzu belirterek şehrimizi tanımaları ve uyum sağlamaları için yardımcı olmaya çalışacağız.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.