20 Yıllık Hizmet 25 Yıllık Tecrübeyle Buluştu

30.05.2019 17:38

İstanbul’da 25 yıldır pastacılık sektöründe önemli başarılara imza atan Abdülkadir Alper İstanbul’daki bilgi, birikim ve tecrübelerini Safranbolu halkına sunmaya başladı. Safranbolu’nun Çatak Köyünden olan Murat Pastanesi sahibi Abdülkadir Alper İstanbul’daki modern pastane konseptini Safranbolu’ya taşırken yine İstanbul’un ünlü pasta çeşitlerini Safranboluluların damak zevkine sunuyor.


Safranbolu Murat Pastanesi aynı yerinde yepyeni yüzü ve yenilikçi hizmet anlayışıyla müşterilerini ağırlıyor. Safranbolu’da gençlerin ve ailelerin dinlenme imkanı bulduğu mekanlardan biri olan Murat Pastanesi yepyeni imajı ve yenilenen yüzü ile hizmet vermeye devam ediyor. Açıldığı günden bu güne güler yüzlü çalışanları ile hem göze hem damak tadına hitap eden Murat Pastanesi daha nezih bir mekanda müşterilerine güzel vakitler geçirme imkanı sağlıyor.

Safranbolu Murat Pastanesi doğal ürünlerle hijyenik ortamda hazırlanan tüm pasta, tatlı, şekerleme ve dondurma çeşitlerinin yanı sıra, sabahın erken saatlerinde taze süt ikramı, sıcak soğuk içecekler ve kahvaltı çeşitleri ile de yöre halkına hizmet veriyor.

Yenilenen yüzü ile daha nezih daha ferah bir ortamda çayını yudumlamak isteyenlerin, eş dost sohbetlerinin edildiği, aile sıcaklığında samimi bir mekan arayanların tercihi olan Murat Pastanesi zengin çeşidiyle de sektörün önemli isimlerinden biri haline geldi.

Açıldığı günden bu güne hijyene verdiği önemle, temiz ve samimi mekanıyla, güler yüzlü çalışanlarıyla Safranbolulu müşterilerine kalite sunan Murat Pastanesi bundan sonra yepyeni yüzü ve bol çeşidi ile Safranbolu halkına hizmet vermeye devam edecek.


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.